Складання ТЗ для створення сайту Тернопіль

HashFlare

Необхідно заздалегідь продумати ТЗ, щоб конретно бачити потреби і вимоги до сайту та для успішного проходження всіх етапів створення сайту Тернопіль.

Складання ТЗ для створення сайту Тернопіль

Поетапне складання технічного завдання

Перш за все, слід визначитися з назвою ресурсу, адже від нього багато в чому залежить його майбутній дизайн і стиль. Дуже важливо заздалегідь з'ясувати, який вигляд матиме сайт. Створення сайту Тернопіль замовляють сайти-візитки, інтернет-магазини, інформаційні портали, корпоративні сайти, промо сайти. Необхідно чітко прописати структуру ресурсу: такі блоки, як шапка сайту, його навігація, вміст контенту і так далі.

Після того, як визначилися зі структурою майбутнього ресурсу, необхідно прописати основні вимоги до його дизайну. При цьому враховують наступне:

  • фон сайту, який не повинен дратувати очі потенційних відвідувачів;
  • на шапці, як правило, розміщують зображення, яке в максимально доступній формі говорить користувачеві про основну спрямованість порталу;
  • фон, на якому розміщений контент, повинен вписуватися в відтінки шапки сайту, користувачі його повинні читати без праці.

Функціонал створення сайту

Крім текстової та графічної інформації на сайтах розміщують відео та аудіоматеріали. При складанні ТЗ також вельми важливо грамотно інтегрувати можливість реєстрації користувачів - вона повинна бути нескладною і швидкою. Оптимально дати можливість зареєстрованим користувачам ділитися про сайті своєю думкою. Періодично необхідно оновлювати готовий сайт корисними статтями або відеоматеріалами. Без оновлення контенту абсолютно будь-який ресурс в найкоротші терміни може зовсім піти в забуття.


Новый инструмент Web Designer от компани…

Новый инструмент Web Designer от компании Google

Крупнейший поисковик Google объявил о запуске нового инструмента по созданию сайтов, приложений и рекламных объявлени...

02 Апр. 2018

Вулкан Россия - место для отдыха и выгод…

Вулкан Россия - место для отдыха и выгодных развлечений

Вулкан Россия – это известнейший портал азартных игр, где огромный выбор игровых аппаратов, слотов, эмуляторов,...

17 Июнь 2019

Аренда выделенного сервера

Аренда выделенного сервера

Правильный выбор сервера для размещения своего сайта имеет очень большое значение, так как от этого нередко зависит т...

28 Май 2019

Опросы:

Какими лучше ссылками продвигать сайт?
 

О сайте Seo-Live.com

О сайте Seo-Live.com

Журнал Seo-Live.com основан в 2009 году как информационный ресурс о заработке в сети, оптимизации и продвижении сайтов в поисковых системах.