Складання ТЗ для створення сайту Тернопіль

HashFlare

Необхідно заздалегідь продумати ТЗ, щоб конретно бачити потреби і вимоги до сайту та для успішного проходження всіх етапів створення сайту Тернопіль.

Складання ТЗ для створення сайту Тернопіль

Поетапне складання технічного завдання

Перш за все, слід визначитися з назвою ресурсу, адже від нього багато в чому залежить його майбутній дизайн і стиль. Дуже важливо заздалегідь з'ясувати, який вигляд матиме сайт. Створення сайту Тернопіль замовляють сайти-візитки, інтернет-магазини, інформаційні портали, корпоративні сайти, промо сайти. Необхідно чітко прописати структуру ресурсу: такі блоки, як шапка сайту, його навігація, вміст контенту і так далі.

Після того, як визначилися зі структурою майбутнього ресурсу, необхідно прописати основні вимоги до його дизайну. При цьому враховують наступне:

  • фон сайту, який не повинен дратувати очі потенційних відвідувачів;
  • на шапці, як правило, розміщують зображення, яке в максимально доступній формі говорить користувачеві про основну спрямованість порталу;
  • фон, на якому розміщений контент, повинен вписуватися в відтінки шапки сайту, користувачі його повинні читати без праці.

Функціонал створення сайту

Крім текстової та графічної інформації на сайтах розміщують відео та аудіоматеріали. При складанні ТЗ також вельми важливо грамотно інтегрувати можливість реєстрації користувачів - вона повинна бути нескладною і швидкою. Оптимально дати можливість зареєстрованим користувачам ділитися про сайті своєю думкою. Періодично необхідно оновлювати готовий сайт корисними статтями або відеоматеріалами. Без оновлення контенту абсолютно будь-який ресурс в найкоротші терміни може зовсім піти в забуття.


Преимущества работы с SMM-агентством

Преимущества работы с SMM-агентством

Преимущества работы с SMM-агентством Любой бизнес от мала до велика рано или поздно задумывается о рекламе, для п...

11 Март 2018

Создание и продвижение сайтов

Создание и продвижение сайтов

С каждым днем Всемирная паутина опутывает все больше стран и континентов. В домах миллионов людей появляются компьюте...

17 Март 2018

Сособы продвижения сайта

Сособы продвижения сайта

Первое - это покупка контента у других владельцев блогов, сайтов, площадок и так далее. На самом деле это очень выгод...

17 Март 2018

Опросы:

Какими лучше ссылками продвигать сайт?
 

О сайте Seo-Live.com

О сайте Seo-Live.com

Журнал Seo-Live.com основан в 2009 году как информационный ресурс о заработке в сети, оптимизации и продвижении сайтов в поисковых системах.